Wiktor Blada trzeci w Pucharze Polski

Wiktor Blada trzeci w Pucharze Polski

W III Rundzie Pucharu Polski we Wrocławiu, 3-6 czerwca, Wiktor Blada z klubu „10-tka” Radomsko, zajął 3. miejsce w konkurencji pistolet pneumatycznym.

Uzyskana lokata jest potwierdzeniem i kontynuacją dobrej formy Wiktora, widocznej również na Mistrzostwach Europy, które odbyły się pod koniec maja w Osijeku w Chorwacji, gdzie w tej konkurencji był 15.

W pozostałych startach III Rundy Pucharu Polski, Wiktor Blada zajmował lokaty w pierwszej 10. Pistolet sportowy - 8 miejsce, pistolet szybkostrzelny - 7 miejsce i pistolet dowolny - 6 miejsce.

W miniony weekend liczna grupa zawodników „10-tki” Radomsko, uczestniczyła również z sukcesami w zawodach zorganizowanych przez stowarzyszenie KABAR Łódź. Zawody odbyły się 6 czerwca na strzelnicy w Okręglicy.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Krzysztof Nagły w konkurencji PM 50m, Tomasz Niezabitowski w konkurencji Strzelba dynamiczna Standard oraz Adam Pobudejski w konkurencji Strzelba dynamiczna otwarta - w tej konkurencji Tomek Niezabitowski był trzeci. Trzecie miejsce w konkurencji karabin centralnego zapłonu zajął Arek Zabłocki, a w konkurencji karabin dynamiczny Adam Pobudejski.

Więcej o:
wiktor blada 10-tka radomsko strzelectwo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE