Wielkanocny Kiermasz przed starostwem w Radomsku

Wielkanocny Kiermasz przed starostwem w Radomsku

Wielkanocne ozdoby, tradycyjne przysmaki i produkty - to wszystko kupimy na Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym, który odbędzie się 14 kwietnia w godz. 15.00–20.00 przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Radomsku przy ul. Leszka Czarnego 22.

Świąteczne przysmaki i ozdoby oferować będą Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu radomszczańskiego oraz lokalni producenci. Na stoiskach nie zabraknie domowych wypieków, tradycyjnych wędlin i wielkanocnych ozdób. Królować będą mazurki, pierniki, makowce, pasztety, szynki, swojska kiełbasa, a także prace lokalnych rękodzielników. Będą też pierogi, kozi ser, zakwas na żurek, kugiel, krokiety, swojski chrzan i smalec.

- Kiermasz będzie doskonałą okazją do zakupu najwyższej jakości domowych wyrobów, które zastawią świąteczne stoły i wypełnią wielkanocne koszyczki. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią produkowaną lokalnie i naturalnie żywność, chcą uniknąć przedświątecznego zgiełku i zaoszczędzić czas na przygotowanie wielkanocnych specjałów – informuje Arkadiusz Szczegodziński ze Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Na odwiedzających kiermasz czekać będą upominki od firmy Prymat.

Więcej o:
wielkanoc 2022 kiermasz wielkanocny starostwo powiatowe kiermasz wielkanocny radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE