Więcej miejsca na parkingu przed magistratem

Teraz interesanci będą mieli więcej przestrzeni do dyspozycji na parkingu przed Urzędem Miasta. 19 pracowników magistratu parkuje swoje samochody na dalej położonych parkingach w okolicy.

Od tego tygodnia będzie więcej miejsca na parkingu przed Urzędem Miasta dla interesantów. 19 pracowników dojeżdżających samochodami już parkuje dalej, aby w godzinach szczytu petenci mieli jak najlepszy dostęp do placówki. 

źródło: archiwum

- Decyzja ta wynikła z powodu sygnałów, które do nas docierają, że w godzinach szczytu nie można spokojnie podjechać pod obiekt i załatwić swoich spraw w Magistracie. Teraz część pracowników będzie parkować za Urzędem Miasta na parkingu przy sądzie oraz na parkingu między ulicami Wyszyńskiego a  Rolną. Jak ktoś przyjeżdża na osiem godzin do pracy, to nie powinno stanowić większego problemu podejście do urzędu tych około dwustu metrów -  tłumaczył prezydent Ferenc. Była to pierwsza informacja organizacyjna, od której rozpoczęło się spotkanie z mediami 8 kwietnia.

Natomiast już w przyszłym tygodniu pojawią się na parkingu tabliczki z napisem „tylko dla klientów Urzędu Miasta”. Ich pojawienie się powinno jeszcze skuteczniej rezerwować przestrzeń pod magistratem dla osób, które chcą właśnie szybko coś tam załatwić. Jak się sprawdzi nowe zarządzenie prezydenta? Już niebawem się dowiemy. 

Więcej o:
um radomsko urząd miasta parking przed magistratem
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE