[WIDEO] Ukradli trzy wina i pobili ekspedientkę. Mieszkańcy województwa śląskiego zostali zatrzymani przez radomszczańską policję

[WIDEO] Ukradli trzy wina i pobili ekspedientkę. Mieszkańcy województwa śląskiego zostali zatrzymani przez radomszczańską policję Fot. KPP Radomsko

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, kilkanaście minut po zdarzeniu zatrzymali dwóch mieszkańców województwa śląskiego, podejrzanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów w centrum Radomska.

We wtorek, 19 marca 2024 r. ok. godz. 19.30 dyżurny policji otrzymał informację, że w sklepie przy ulicy Kościuszki w Radomsku dwóch mężczyzn ukradło trzy butelki wina.

- Kiedy ekspedientka zwróciła im uwagę i zażądała oddania towaru, napastnicy użyli siły fizycznej i po szarpaninie uciekli. Kobieta przekazała policjantom dokładny rysopis sprawców. Kryminalni od razu rozpoczęli poszukiwania. Patrolując teren miasta, na jednym ze skwerów w Radomsku funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn odpowiadającym rysopisowi napastników. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to mieszkańcy województwa śląskiego w wieku 25 i 23 lat. Mężczyźni trafili do policyjnej celi – relacjonuje Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

21 marca 2024 roku sprawcy usłyszeli prokuratorski zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec mężczyzn dozór policyjny.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko policja radomsko kradzież wina pobicie ekspedientki sklep zatrzymanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE