[WIDEO] Robert Parzęczewski o przygotowaniach do „Korner Boxing Night” w Radomsku

[WIDEO] Robert Parzęczewski o przygotowaniach do „Korner Boxing Night” w Radomsku

Efektowne nokauty, mocne wymiany w półdystansie i sensacyjne rozstrzygnięcia! W piątek, 29 września pierwsza jesienna gala TBP we współpracy z MB Promotions i Queensberry Polska w 2023 roku - „Korner Boxing Night” w Radomsku.

W głównej walce wystąpi jeden z najlepszych polskich bokserów ostatnich lat Robert „Arab” Parzęczewski (30-2, 18 KO).

Portalowi Radomsko24.pl powiedział, jak przygotowuje się do walki.

Robert Parzęczewski, którego karierę wspierają m.in. firmy Tymex i Korner, z powodzeniem boksował w Radomsku w poprzednich latach. Rok temu na „Tymex Boxing Night 22” pokonał jednogłośnie na punkty Tomasza „Zadymę” Gromadziego, jedną z czołowych postaci federacji GFC, a na co dzień również zawodnika Tymexu.

Czy do kolejnych wewnętrznych pojedynków polsko-polskich dojdzie na „Korner Boxing Night”?

- Poza Robertem Parzęczewskim, na liście bokserów gali w Radomsku 29 września są m.in. Stanisław Gibadło, Kamil „Kundzia" Kuździeń i Paweł Brach, prowadzący jednocześnie karierę w boksie olimpijskim. Oczywiście to nie wszyscy bokserzy, których kibice zobaczą w akcji za kilka tygodni. To będzie świetne otwarcie drugiej części sezonu w profesjonalnym pięściarstwie – mówi Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex, która od ponad dekady organizuje gale boksu zawodowego w naszym kraju.

Dla Roberta Parzęczewskiego to będzie drugi pojedynek w tym roku. Podczas marcowej gali „Dzierżoniów Boxing Night” wygrał w szóstej rundzie z reprezentującym Niemcy Nuhu Lawalem (27-11, 15 KO).

Po powrocie z kategorii superśredniej (76,2 kg) do półciężkiej (79,3 kg), podopieczny trenera Grzegorza Krawczyka wygrywa walkę za walką. W Radomsku będzie miał szansę na podtrzymanie serii.

Bilety na „Korner Boxing Night” są do nabycia W TYM MIEJSCU.

Transmisję na żywo z gali będzie można obejrzeć w TVP SPORT.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko korner boxing night boks gala boksu robert parzęczewski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE