Poseł Anna Milczanowska mówi: „Cześć Platformo!”. I przekazuje ściągawkę

W piątek, 9 grudnia 2022 r. poseł Anna Milczanowska (PiS) zawitała do siedziby Platformy Obywatelskiej w Radomsku. Powodem wizyty była zorganizowana w tym miejscu konferencja prasowa. Oprócz posłanki, wzięli w niej udział miejscy i powiatowi radni Prawa i Sprawiedliwości oraz wicestarosta Małgorzata Lewandowska.

Uczestnicy konferencji mieli tabliczki z napisem „Cześć Platformo!”.

- Przyszliśmy dziś pod siedzibę Platformy Obywatelskiej w Radomsku z pięknym przywitaniem - „Cześć Platformo”. Wiecie, że w tym trudnym czasie nie macie (działacze PO – dop. aut.) nic Polakom do zaproponowania. Dlatego przygotowaliśmy ściągawkę. Na tej ściągawce jest wszystko wypisane, co w czasie kryzysu rząd Prawa i Sprawiedliwości przygotował dla Polaków. Beneficjantami tego są wszyscy, również wyborcy Platformy Obywatelskiej. My nie dzielimy Polski, ani Polaków. Chcemy w tym kryzysie pomóc wszystkim – mówiła poseł Anna Milczanowska.

Na ściągawce działacze Prawa i Sprawiedliwości wspomnieli m.in. o zamrożeniu cen energii elektrycznej, dodatku węglowym, dodatku elektrycznym, wakacjach kredytowych, dodatku osłonowym, zamrożeniu cen gazu oraz obniżeniu podatków.

Ściągawkę uczestnicy konferencji chcieli przekazać do biura Platformy Obywatelskiej, ale było zamknięte. Dlatego umieścili kartkę na drzwiach wejściowych.

Podobne konferencje organizowane były w piątek również w innych miastach.

Czytaj też: PO odpowiada: wizyta członków PiS w siedzibie PO to krzyk rozpaczy po 7 latach psucia Polski. „Cześć Platformo, żegnaj PiS-ie...”

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko pis radomsko konferencja pis prawo i sprawiedliwość platforma obywatelska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE