Olbrzymie elementy TBM na A1. Ruch skierowany na drogę krajową nr 91

Fot. Klaudia Gajda/Sebastian Nems/Pan Jakub/GDDKiA

Konwój z elementami maszyny TBM dotarł do woj. łódzkiego. Po odpoczynku, start 15 listopada o godz. 22.00 i przejazd budowanym odcinkiem autostrady A1 Kamieńsk-Piotrków Trybunalski. Obydwa kierunki ruchu będą zamknięte. Objazd drogą krajową nr 91.

Kolejny etap przejazdu zacznie się we wtorek (15 listopada) o godz. 22.00. Konwój pojazdów wyruszy z MOP Stobiecko Szlacheckie Wschód i będzie podążał autostradą A1 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Tej nocy kolumna pojazdów przejedzie przez będący w budowie odcinek A1 Kamieńsk-Piotrków Trybunalski, co oznacza, że przez ok. dwie godziny nie będzie możliwości przejazdu zarówno w kierunku Łodzi, jak i Katowic.

Jadący z Warszawy mogą ominąć to miejsce, zjeżdżając na węźle Piotrków Trybunalski Wschód na DK91. Z kolei poruszający się z południa w kierunku Łodzi lub Warszawy zjadą na węźle Kamieńsk i DK91 dotrą do węzła Piotrków Trybunalski Wschód. Stąd będą mogli kontynuować podróż zarówno drogą ekspresową S8 w kierunku Warszawy, jak również do węzła Piotrków Trybunalski Zachód, na którym to mogą zjechać na autostradę A1 w stronę Łodzi i Gdańska.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo

Więcej o:
a1 a1 kamieńsk węzeł kamieńsk utrudnienia w ruchu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE