Wicewojewoda łódzki: w Polsce muszą zniknąć podziały

- Na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za to, by podziały, które zostały stworzone w ostatnich latach zostały zakopane. Nie mam wątpliwości, że wina za te podziały leży po stronie wszystkich uczestników życia politycznego – mówił podczas konferencji prasowej wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra (Porozumienie).

Wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra podziękował mieszkańcom za liczny udział w wyborach. Zauważył, że w Polsce przez ostatnie lata narastały podziały. Teraz przyszedł czas, by przestały istnieć.

- Wszyscy gracze polityczni w Polsce są współodpowiedzialni za te podziały. Naszą odpowiedzialnością, jako obozu, który wyszedł z tych wyborów zwycięsko jest wyciągnięcie ręki do pozostałych. Jako Porozumienie to robimy. Zapraszamy do rozmowy, do współpracy i debaty na temat tego, jak ma się rozwijać nasz kraj a także nasza mała ojczyzna, jaką jest Radomsko i powiat radomszczański. Proponujemy wszystkim reset i rozpoczęcie odpowiedzialnej debaty. Wyzwań jest naprawdę sporo i nikt nie poradzi sobie z nimi samodzielnie. Musi być współpraca – mówił Krzysztof Ciecióra.

Więcej o:
radomsko wicewojewoda łódzki porozumienie krzysztof ciecióra wybory 2020
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE