Whirlpool okiem fotografów

Whirlpool okiem fotografów

Wernisaż wystawy zdjęć #PlacesthatMatter odbył się 12 lipca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Na fotografiach przedstawiono zakłady Whirlpool na całym świecie, w tym ten radomszczański.

Zbiór fotografii prezentowanych podczas wystawy tworzy spójną opowieść, która ma na celu podkreślić wagę zakładów produkcyjnych firmy Whirlpool, rolę jej pracowników, a także ukazać miejsca na całym świecie, gdzie umiejscowione są fabryki koncernu. To 7 krajów i 14 zakładów produkujących sprzęt AGD. Na zdjęciach ukazano także charakterystyczne miejsca miast, w których działają poszczególne zakłady. Radomsko jest pierwszym polskim miastem, gdzie prezentowana jest ta unikalna wystawa.

- Postanowiliśmy przedstawić nasz projekt we wszystkich miastach w Polsce, w których działamy, ponieważ uważamy, że nie można osiągnąć sukcesu gospodarczego bez zaangażowania społeczności lokalnej – powiedział Zygmunt Łopalewski, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej Whirlpool.

Wystawa później trafi do Wrocławia oraz Łodzi, a następnie będzie prezentowana za naszą południową granicą. Whirlpool Company Polska zatrudnia niemal 6000 osób, w tym około 1800 w radomszczańskiej strefie przemysłowej.

Wystawę #PlacesthatMatter w Miejskim Domu Kultury w Radomsku będzie można oglądać do połowy lipca.

Więcej o:
whirlpool indesit strefa wystawa fabryka PlacesthatMatter
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE