Weronika Mazur na 2. i 3. stopniu podium w Mistrzostwach Polski studentów

Weronika Mazur na 2. i 3. stopniu podium w Mistrzostwach Polski studentów

Nie samymi imprezami na Juwenaliach studenci żyją. Żeby uatrakcyjnić zabawę Miejski Dom Kultury „Dom Harcerza” i MTSR „Sowiniec przy współudziale z SWFiS Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polskiego Związku Karate zorganizował IX Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. W zawodach wzięła udział radomszczanka Weronika Mazur.

20 maja do Krakowa zjechali się karatecy uczelni z całej Polski, aby rywalizować na tamtejszych tatami. Towarzystwo doborowe, ponieważ większość z nich to medaliści Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski.

W Mistrzostwach udział wzięli zawodnicy z 38 akademickich klubów. Do rywalizacji stanęli studenci Weronika Mazur i Dominik Janczak na co dzień reprezentujący Klub Karate Kyokushin Tensho Czerwionka-Leszczyny.

Weronika Mazur, studentka Uniwersytetu Warszawskiego, członkini grupy TMR, wspaniale się zaprezentowała, zdobywając 2. miejsce w kategorii kata i 3 miejsce w kategorii kumite +65kg.

Bardzo dobrym wynikiem pochwalić się również może kolega klubowy Dominik Janczak zdobywając 3. miejsce w kategorii kumite +80kg.

Więcej o:
weronika mazur karate karate radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE