Weekend przy tenisowych stołach UMLKS Radomsko

Weekend przy tenisowych stołach UMLKS Radomsko

W weekend 25-27 października grali zawodnicy UMLKS Radomsko.

W II lidze kobiet (25 października) tenisa stołowego, zawodniczki UMLKS Radomsko przegrały we własnej halli z ULKS Moszczenica 2:8. Punkty wywalczyły Kinga Więcławska 1,5 oraz Kinga Siemińska 0,5pkt.

W V lidze UMLKS Radomsko zremisował w Łodzi z Eltą 5:5. Punkty dla UMLKS zdobyli Mateusz Musiał i Sebastian Musiał po 2,5 pkt.

W sobotę II Międzypowiatowym Turnieju Kwalifikacyjny w Moszczenicy, w kat. młodziczek 1. miejsce zajęła Katarzyna Gołdon. W kat. młodzicy 1. miejsce dla Adama Gierasimiuka. W kat. kadet 1. miejsce wywalczył Mateusz Musiał, a Sebastian Musiał był 8. Kinga Więcławska zajęła 1. miejsce podobnie jak jej kolega Mateusz Czapla w kat. junior. Wszyscy uzyskali awanse do II Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych w Rawie Mazowieckiej i Moszczenicy.

Weekend przy stołach zakończyli tenisiści UMLKS występujący w III lidze. Przegrali z GUKS Gorzkowice 4:6. Punkty zdobyli Bartłomiej Molka 2,5, Tomasz Wrzalik 1 oraz Ireneusz Grodek 0,5 pkt. 

- Jestem zadowolony z wyników naszej młodzieży w II MTK. Uzyskali pewnie awanse do WTK i to bardzo cieszy. Udanie wypadli też nasi najmłodsi chłopcy którzy w Łodzi zdobyli pierwszy punkt w V lidze. Trudno było liczyć na zdobycze punktowe z silną Moszczenicą w II lidze kobiet. Pewien niedosyt pozostaję po porażce panów w III lidze z Gorzkowicami, liczyłem na remis. Dalej jesteśmy w czołówce w lidze. W najbliższą sobotę jedziemy na kolejny mecz. Tym razem w Zgierzu zagramy z Sokołem – podsumował weekendowe występy swoich podopiecznych, trener Jacek Kawka.

Więcej o:
tenis umlks umlks radomsko tenis radomsko tenis umlks radomsko tenis liga radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE