Webinarium - Wsparcie branżowe dla centrów kształcenia zawodowego i ustawicznego

Webinarium - Wsparcie branżowe dla centrów kształcenia zawodowego i ustawicznego Fot. Organizator

W poniedziałek, 28 marca odbędzie się bezpłatne webinarium pn. „Wsparcie branżowe dla centrów kształcenia zawodowego i ustawicznego”. Godziny trwania webinaru 11.00 – 12.15.

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie z udziałem przedstawicieli Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Celem webinarium jest prezentacja dokumentacji konkursowej ogłoszonego naboru dla Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020. Do skorzystania ze spotkania zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego oraz wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia klikając przycisk „Weź udział”.

Jest możliwość zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań kontakt pod nr tel. 44 633 34 63.

Więcej o:
starter radomsko webinarium webinarium radmsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE