Wcześniej handlował makaronem, a teraz jest specjalistą w PGK

Wcześniej handlował makaronem, a teraz jest specjalistą w PGK Fot. M. Kołaczkowski

Radni opozycji w Radzie Miejskiej w Radomsku, członkowie Platformy Obywatelskiej, nie szczędzą słów krytyki do prac obecnej rządzącej koalicji w miejskim samorządzie.

Magdalena Spólnicka, przewodnicząca PO w Powiecie Radomszczańskim jest przekonana, że dzisiaj prezydent Radomska oderwał się od rzeczywistość.

Łukasz Więcek radny PO w rozmowie na portalu Radomsko24.pl mówi, że obecny prezydent Jarosław Ferenc jest najgorszym prezydentem w historii Radomska

Z kolei Dagmara Rydlik, członek zarządu Platformy Obywatelskiej w Powiecie Radomszczańskim w rozmowie na portalu Radomsko24.pl stwierdza, że:

Nas nie stać na to, aby ludzie z klucza partyjnego dostawali intratne stanowiska w miejskich spółkach. Ktoś kiedyś handlował makaronem, dzisiaj jest specjalistą w PGK.

- Pamiętam jak Jarosław Ferenc, gdy był radnym mówił, że do miejskiej spółki PGK nie powinno się dopłacać. Gdy został prezydentem zdanie zmienił o 180 stopni. Miasto dopłaca do spółki. Były zapowiedzi słynnego audytu wzrostu zatrudnienia z dwustu kilkunastu pracowników do ponad czterystu. Ten audyt nie ujrzał światła dziennego. Nie wiem dlaczego - komentuje Dagmara Rydlik, gość portalu Radomsko24.pl.

Cała rozmowa z Dagmarą Rydlik, na portalu Radomsko24.pl w piątek 14 października o godzinie19.45.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk dagmara rydlik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE