Wakacyjne remonty w szkołach

Jak co roku okres wakacyjny sprzyja remontom szkół i przedszkoli. Z budżetu miasta na takie inwestycje przeznaczono ponad 2 mln zł.

Jak co roku okres wakacyjny sprzyja remontom szkół i przedszkoli. Z budżetu miasta na takie inwestycje przeznaczono ponad 2 mln zł.

Największa niespodzianka po wakacjach czeka uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7 - trwa bowiem ocieplanie budynku szkoły, dzięki czemu zyskuje ona również przyjaźniejszy wygląd. W ZS-G nr 2 przeprowadzony zostanie remont sali gimnastycznej, w ZS-G 6 - wykonane zostanie nowe ogrodzenie, a w PSP 5 wybudowany zostanie nowy komin.

 

W ZS-G nr 1 oraz ZS-G nr 5 zakończono już izloację pionową budynków, a w ZS-G nr 4 trwa remont podłóg w salach komputerowych i szkolnej stołówce.

 

- W ramach prac budowlano – remontowych w przedszkolach przeprowadzone zostaną m. in. remonty instalacji odgromowej, elektrycznej, remonty sal, naprawy ogrodzeń terenu czy wykonana zostanie nowa nawierzchnia z kostki brukowej. - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

 

W radomszczańskich podstawówkach i zespołach wyremontowane zostaną takze instalacje przeciwpożarowe, cieplne i odgromowe.

 

- W PSP nr 3 wykonane zostanie cyklinowanie i malowanie podłogi parkietowej korytarza, w PSP nr 5 docieplone zostaną ściany budynku oraz wymienione zostaną okna, w PSP nr 8 położona zostanie kostka brukowa na placu szkolnym. - informuje Urząd Miasta.

Więcej o:
wakacje remonty szkół szkoły edukacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE