Wakacyjne remonty w radomszczańskich szkołach i przedszkolach

Wakacyjne remonty w radomszczańskich szkołach i przedszkolach Fot. archiwum

W szkołach i przedszkolach prowadzonych przez miasto Radomsko w czasie wakacji prowadzone są prace remontowe. Na remonty na ten rok w budżecie zostało zabezpieczone 726 tys. zł.

- Trwa ostatni etap remontu stropu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2. W pozostałych placówkach przeprowadzane się okresowe przeglądy instalacji, remonty sanitariatów, podłóg w salach lekcyjnych, remonty klatek schodowych, wymiany grzejników, remonty hydrantów – mówi Wiktor Lewandowski z UM w Radomsku.

W Publicznych Przedszkolach nr 4, nr 5, nr 6 i nr 10 przeprowadzane są kolejne etapy remontu elewacji. W Publicznym Przedszkolu nr 1 oraz 4 trwają remonty pokrycia dachu, a w PP nr 3 – usprawnienie wentylacji w kuchni.

We wszystkich placówkach przeprowadzane są również okresowe przeglądy instalacji, malowane są ściany oraz wykonywane przeglądy znajdujących się na ich terenie placów zabaw.

Na remonty w 2021 roku zostało zabezpieczone 726 tys. zł – 276 tys. zł na będące w zarządzie miasta przedszkola i 450 tys. zł na szkoły.

Więcej o:
Szkoły Radomsko Radomsko szkoły remonty szkoly w radomsku przedszkola wakacyjne remonty 2021
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE