Wakacje w Zagrodzie Tatarskiej po raz trzeci

W niedzielne popołudnie 10 sierpnia Zagroda Tatarska po raz kolejny tętniła życiem. Wakacyjny Piknik Intergacyjny zorganizowało Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych "Koniczynka".

W niedzielne popołudnie 10 sierpnia Zagroda Tatarska po raz kolejny tętniła życiem. Wakacyjny Piknik Intergacyjny zorganizowało Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych "Koniczynka".Tego popołudnia atrakcje czekały zarówno na dorosłych, jak i na dzieci. Najmłodsi mogli skorzystać z trampoliny i zamku dmuchanego, wziąć udział w quizie mającym na celu odgadywanie tytułów przeczytanych bajek czy zagrać w gry ruchowe przygotowane przez Monikę Banaszek z Przedszkola Specjalnego w Radomsku.

Podczas imprezy w zagrodzie nie mogło zabraknąć wypieku tradycyjnego regionalnego produktu ze Stobiecka - tatarczucha, który przygotowało Muzeum Regionalne w Radomsku oraz młodzież z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego nr 6 w Stobiecku Miejskim pod kierunkiem Pani Julity Sadawy.

Na odwiedzających zagrodę czekał też występ zespołu "VECTOR", opowieści o historii powstania Zagrody Tatarskiej oraz poczęstunek.

 

FOTOGALERIA

Więcej o:
zagroda tatarska wakacje w zagrodzie muzeum regionalne koniczynka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE