W Radomsku odbyły się eliminacje turnieju „O Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”

W Radomsku odbyły się eliminacje turnieju „O Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi” Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

W czwartek, 14 marca w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku odbyły się powiatowe eliminacje turnieju „O Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”. W zmaganiach wzięli udział uczniowie szkół średnich z terenu powiatu radomszczańskiego.

Eliminacje składały się z dwóch etapów: z części teoretycznej z zakresu funkcjonowania różnych organów i instytucji w Polsce oraz z części praktycznej na torze przeszkód.

W turnieju o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi nasz region reprezentować będzie drużyna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1. Drugie miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych, a na trzecim miejscu znalazła się ekipa z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska.

Najlepszą zawodniczą okazała się uczennica radomszczańskiego „Ekonomika” Kinga Skupińska a najlepszym zawodnikiem - uczeń Zespołu Szkół Ponad Podstawowych w Kamieńsku - Hubert Wawszczak.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański eliminacje turniej puchar komendanta wojewódzkiego policji
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE