W przyszłości przydałaby się druga niecka basenu rekreacyjnego

W przyszłości przydałaby się druga niecka basenu rekreacyjnego

20 sierpnia 2021 roku oficjalnie otworzony został nowy kompleks sportowo-rekreacyjny Aquara w Radomsku. Od tej pory na wszystkich przybyłych czeka mnóstwo atrakcji: między innymi basen rekreacyjny i sportowy, sauny, zjeżdżalnie. To wszystko już od dwóch lat służy nie tylko radomszczanom.

- To jest w pewnym stopniu budujące i miłe, gdy słyszę od osób z Częstochowy, że wolą przyjechać na basen do Radomska. Zaznaczam, że moi rozmówcy nie wiedzieli z kim rozmawiają. Tym bardziej to było miłe - mówi Marek Wyciszkiewicz, dyrektor MOSiR w Radomsku.

Czy po dwóch latach można dokonać oceny pod kątem funkcjonowania?

- Chyba tak. Osobiście cieszy mnie fakt, że mam wspaniałych współpracowników. Profesjonalny uzupełniający się w każdym calu zespół. Gdyby były dzisiaj możliwości to wskazane byłoby rozbudowanie kompleksu o drugą nieckę basenu, bo jest najbardziej oblegany - dodaje Marek Wyciszkiewicz, gość portalu Radomsko24.pl. 

W środę 26 lipca zapraszamy do oglądania kolejnego programu „W Temacie”. Gościem portalu Radomsko24.pl, będzie Marek Wyciszkiewicz, dyrektor MOSiR w Radomsku. Premiera o godz. 19.45.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk marek wyciszkiewicz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE