W Mikołajki rozbłyśnie świąteczna iluminacja Radomska

W wtorek 2 grudnia rozpoczęło się montowanie świątecznej iluminacji na ulicach miasta. W połowie grudnia tysiące małych lampek rozświetli Radomsko. Pierwsze światełka zabłysną w Mikołajki - 6 grudnia.

W wtorek 2 grudnia rozpoczęło się montowanie świątecznej iluminacji na ulicach miasta. W połowie grudnia tysiące małych lampek rozświetli Radomsko. Pierwsze światełka zabłysną w Mikołajki - 6 grudnia, pozostałe elementy będą systematycznie uruchamiane.
foto: archiwum radomsko24.pl
- Od zeszłego roku miasto wymienia elementy żarówkowe na energooszczędne światła typu led – pojawią się one m.in. na Placu 3 Maja, na ul. Reymonta na odcinku od Ratusza do ul. Warszyca, na ul. Narutowicza na odcinku od ul. Kościuszki do Ratusza oraz przy Pomniku Konstytucji 3 Maja, jako lodowe tuby przyozdabiające drzewa – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Miasto sukcesywnie co roku dokupuje nowe elementy oświetlenia. W tym roku dodatkowo zabłyśnie fragment ulicy od Nadleśnictwa do Poczty Polskiej oraz skwer przy pomniku Reymonta. Ponadto zostaną ozdobione choinki na Placu 3 Maja oraz przy Urzędzie Miasta.

Tradycyjnie już świąteczne lampki pojawią się także na latarniach ulicznych przy następujących ulicach: ul. Przedborska, Narutowicza, ul. Reymonta, ul. Kościuszki, ul. Żeromskiego, ul. Warszyca, Alejach Jana Pawła II, Plac 3 Maja, przy Urzędzie Miasta i Rondzie Ofiar Zbrodni Katyńskiej, Tysiąclecia. Ponadto na drzewach w centrum miasta, przy ul. Tysiąclecia i za Miejskim Domem Kultury pojawią się kurtyny świetlne.

Więcej o:
boże narodzenie2014 święta iluminacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE