W grupie czujemy się bezpiecznej

W grupie czujemy się bezpiecznej

W kolejnej rozmowie z przedstawicielami Klubu 11i1, gościliśmy Monikę Bus i Adriana Bartnika.

Klub 11i1 oficjalnie rozpoczął działalność ponad rok temu. Jego ideą jest współpraca i wzajemne wsparcie lokalnego biznesu. 

- To bardzo cenna idea, wnosząca  sporo ciekawych rozwiązań do naszych działań. Lokalnie w grupie czujemy się bezpiecznie. Zawsze można wspólnie o problemach porozmawiać. Cenną zdobyczą jest to, że łatwiej można dotrzeć i pozyskać potencjalnych klientów – komentuje w rozmowie na portalu Radomsko24.pl, Adrian Bartnik radomszczański przedsiębiorca z branży foto- video, wynajmowanie foto-maszyn, foto-budek, usługi z drona. 

Działacze klubu postanowili pójść krok dalej i oferują jeszcze więcej korzyści - również dla tych osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Wymyślili cykliczne spotkania stacjonarne - konferencje pod nazwą Naturalny Sukces. Projekt ten opiera się na czterech filarach: zdrowie, relacje, biznes, rozwój. 

- To będą cykliczne spotkania. Nasza propozycja jest skierowana nie tylko do naszych klubowiczów, ale do wszystkich, którzy chcieliby tworzyć i rozwijać te cztery filary – wyjaśnia  Monika Bus.

Rozmowa Moniką Bus i Adrianem Bartnikiem na portalu Radomsko24.pl, w piątek 10 lutego o godz. 19.45.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk monika bus adrian bartnik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE