W gminie Kleszczów szukają firmy, która wykona projekt i kosztorys dla budowy „Zielonego Serca Kleszczowa”.

W gminie Kleszczów szukają firmy, która wykona projekt i kosztorys dla budowy „Zielonego Serca Kleszczowa”.

„Zielone Serce Kleszczowa” ma mieć powierzchnię ok 6,5 h i znajdować się tuż obok kompleksu Solpark. Według oczekiwań gminy powinno obejmować strefę kultury i aktywności, w tym park, plac reprezentacyjny i pawilon parkowy.

Pod koniec września gmina Kleszczów ogłosiła przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej dla realizacji inwestycji pn. „Budowa terenów rekreacyjnych w Kleszczowie –Zielone Serce Kleszczowa”. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: wykonanie dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej dla terenów o powierzchni ok 6,5 h. Przeznaczenie terenu to strefa kultury i strefa aktywności, w tym park, fontanna, tor do pumptracku i dirtu, tężnia solankowa, plac zabaw, skatepark, kamienny krąg, plac reprezentacyjny i pawilon parkowy o pow. ok 240 m2.

Otwarcie ofert zaplanowano na 6 listopada. Firmy składające swoją ofertę muszą wpłacić wadium w wysokości 10 tys. zł.

Przypomnijmy, że to drugie podejście do zagospodarowania terenów w bliskim sąsiedztwie Solparku. Pierwsze koncepcje zaprezentowano już trzy lata temu. Plany były wtedy szeroko zakrojone i bardzo kosztowne, co nie spodobało się radnym gminy. Projekt wtedy wstrzymano.

Więcej o:
zielone serce kleszczowa przetarg kleszczów zielone serce kleszczów skatepark kleszczów plany zielone serce park kleszczów milionowa inwestycja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE