W „drzewniaku” w Radomsku zorganizowano wykład motywacyjny dla przyszłych fryzjerów

W „drzewniaku” w Radomsku zorganizowano wykład motywacyjny dla przyszłych fryzjerów Fot. ZSDiOŚ w Radomsku

W Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku goszczono Dobrawę Piękos-Szymańską, właścicielkę Akademii Education by Dobrawa. Wykład motywacyjny, który przeprowadziła stał się inspiracją dla wielu uczniów klas fryzjerskich.

Dobrawa Piękos-Szymańska jest instruktorem branży fryzjerskiej z wieloletnim doświadczeniem. Uświadomiła uczniom, iż fryzjerstwo jest zawodem artystycznym. Determinacja i wiara w realizację swoich marzeń umożliwiły, że osiągnęła wiele sukcesów zawodowych. Otworzyła Akademię Edukacyjną w Warszawie dla fryzjerów, została członkiem jury w konkursach Global Creative Awards.

Młodzież mogła zdobyć umiejętności praktyczne dotyczące strzyżenia, ucząc się, że sposób trzymania nożyczek, pozycja ciała i sposób doboru technik podczas strzyżenia są bardzo ważne. Uczniowie poznali historię światowej klasy fryzjerów, którzy mieli ogromny wpływ na geometrię strzyżenia włosów. Chętni młodzi fryzjerzy, którzy odważyli się spróbować swoich umiejętności fryzjerskich, zostali nagrodzeni upominkami.

Więcej o:
radomsko drzewniak radomsko zsdioś radomsko wykład motywacyjny fryzjerzy dobrawa piękos-szymańska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE