W blokach w Radomsku ma zrobić się cieplej

W blokach w Radomsku ma zrobić się cieplej

Mieszkańcy bloków w Radomsku alarmowali, że w mieszkaniach zrobiło się zimno. Nic dziwnego. Wystarczy popatrzeć za okno jaka zrobiła się pogoda. W części bloków należących do RSM Radomsko, grzejniki są już ciepłe. W blokach należących do TBS i wspólnot mieszkaniowych jest podobnie.

- Dziś (30 września – red.) dziś uruchamiamy centralne ogrzewanie w nieruchomościach stanowiących własność spółki oraz stanowiących własność miasta Radomsko, a zarządzanych przez TBS - poinformował naszą redakcję, Krzysztof Górnik, prezes TBS w Radomsku.

- W nieruchomościach wspólnot mieszkaniowych, które są administrowane przez TBS centralne ogrzewanie jest uruchamiane na wniosek zarządów tych wspólnot. Wczoraj takie wnioski do spółki zaczęły wpływać i sukcesywnie na tych nieruchomościach będzie uruchamiane centralne ogrzewanie - dodaje prezes.

Z kolei PGK przypomina, że  termin rozpoczęcia ogrzewania mieszkań zależy od zarządców budynków (m.in. RSM), a nie Zakładu Ciepłowniczego. Gdy przez kilka dni utrzymuje się niska temperatura na zewnątrz lub lokatorzy zgłaszają potrzebę ogrzewania mieszkań, jest to sygnał dla zarządcy nieruchomości, że czas rozpocząć sezon grzewczy w swoich zasobach.

Więcej o:
ogrzewanie ciepło w blokach rsm tbs radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE