Viki Gabor wystąpi w Radomsku już 29 sierpnia

Viki Gabor wystąpi w Radomsku już 29 sierpnia Fot. UM Radomsko

W sobotę 29 sierpnia 2020 r. odbędzie się w Radomsku impreza wieńcząca tegoroczne wakacje. Gwiazdą wydarzenia będzie Viki Gabor, zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji 2019.

13-letnia wokalistka może się pochwalić już kilkoma sukcesami w tym m. in. podwójną platynową płytą za singiel „Superhero” czy platynowym wyróżnieniem za singiel „Ramię w ramię” nagrany z Kayah. Właśnie skończyła pracę nad swoją debiutancką płytą. Na krążku znajdują się największe hity Viki, w tym „Superhero”, „Ramię w ramię” oraz „Getaway”, których liczba streamów i wyświetleń klipów przekroczyła 80 milionów. Premiera płyty „Getaway (Into My Imagination)” odbędzie się 4 września. Wcześniej część piosenek usłyszymy na koncercie w Radomsku.

Impreza odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia 2020 r. w Parku Świętojańskim oraz na placu targowym. Dwie lokalizacje wydarzenia wynikają z ograniczeń związanych ze stanem epidemii i konieczności zachowania dystansu społecznego.

Od godzin popołudniowych w Parku Świętojańskim będą się odbywać konkursy sportowe i muzyczne. Nie zabraknie stoisk gastronomicznych, z zabawkami i pamiątkami. Viki Gabor wystąpi natomiast około godz. 20.00 na scenie ustawionej na placu targowym. Zostanie wyznaczonych kilkaset miejsc dla widzów.

Aby wejść na koncert trzeba będzie posiadać bezpłatną wejściówkę. Będą one rozdawane w Urzędzie Miejskim, placówkach kulturalnych i lokalnych mediach.

Wkrótce więcej szczegółów.

Więcej o:
radomsko viki gabor zakończenie lata koncert
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE