VII radomszczańskie Zapusty

W ostatnią środę karnawału (6 lutego), odbędą się w Radomsku VII Zapusty z udziałem dzieci i młodzieży z radomszczańskich szkół oraz władz i mieszkańców miasta.

W ostatnią środę karnawału (6 lutego), odbędą się w Radomsku VII Zapusty z udziałem dzieci i młodzieży z radomszczańskich szkół oraz władz i mieszkańców miasta, które tradycyjnie, upłyną w atmosferze zabawy.

Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 na placu 3 Maja przy fontannie, po czym barwny korowód przebierańców przemaszeruje ulicami Radomska do MDK-u, gdzie uczestnicy będą mogli obejrzeć przedstawienie ostatkowe w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2, wziąć udział w konkursach i zabawach, a także skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez radomszczańskich cukierników.

Organizatorami imprezy są: Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 7 i Miejski Dom Kultury w Radomsku. Pamiątki w postaci książek ufundował Urząd Miasta Radomska.

UWAGA!
Korowód przejdzie od placu 3 Maja, ulicą Reymonta, Żeromskiego – do ul. Piłsudskiego, przez przejście dla pieszych znajdujące się na ulicy Brzeźnickiej- do MDK-u. Za utrudnienia w ruchu organizatorzy przepraszają.

Więcej o:
radomszczańskie zapusty karnawał utrudnienia w ruchu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE