Uszyj maseczki dla Łódzkiego!

Uszyj maseczki dla Łódzkiego! Fot. pixabay.com

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zachęca lokalnych producentów do składania ofert sprzedaży maseczek, które trafią do mieszkańców regionu.

Zaproszenie jest kierowane do producentów maseczek wielokrotnego użytku, posiadających certyfikat OEKO-TEX, minimum 2-warstwowych. Maseczki powinny być pakowane pojedynczo.

Oferty są przyjmowane na specjalnym formularzu zgłoszeniowym do poniedziałku (4 maja), do godz. 12. Należy go przesłać drogą mailową na adres: biznes@lodzkie.pl.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej: biznes.lodzkie.pl/zloz-oferte-na-maseczki.

Informacji udzielają też pracownicy Departamentu Promocji, tel. (+48) 42 663 36 00 w dni powszednie, w godz. 8-16.

Zakup maseczek realizowany jest w ramach projektu „Zapobieganie oraz zwalczanie zakażenia wirusem SARS-CoV-2 rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej wywołanej tym wirusem u ludzi na terenie województwa łódzkiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Urząd współpracuje już z 44 przedsiębiorstwami z regionu.

Do tej pory do mieszkańców regionu trafiło 531 tys. maseczek. Są do odbioru w ponad 50 punktach:

• placówkach KRUS w województwie
• Bibliotekach Pedagogicznych w Łodzi, Piotrkowie, Skierniewicach, Sieradzu i ich filiach, Wojewódzkich Ośrodkach Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim, Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Łodzi, Łódzkim Domu Kultury
• Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łodzi i jej oddziałach w Sieradzu, Skierniewicach i Piotrkowie Trybunalskim
• Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi
• Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi
• Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego (Biuro Podawcze).

Maseczki od marszałka dystrybuują też jednostki samorządu terytorialnego, służby mundurowe – Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna (np. w trakcie patroli), Wojska Obrony Terytorialnej, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łodzi, a także kolejarze Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (dla pasażerów). Maseczki są też dołączane do czasopisma „Łódzkie.pl”.

Więcej o:
koronawirus maseczki urząd marszałkowski w łodzi
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE