Urząd wyjaśnia: odwołanie w sprawie nadajnika do 16 a nie 1 sierpnia 2022 r.

Urząd wyjaśnia: odwołanie w sprawie nadajnika do 16 a nie 1 sierpnia 2022 r. Fot. pixabay.com

Wydział Informacji i Promocji Urzędu Miasta w Radomsku odniósł się do informacji dotyczącej upłynięcia z dniem 1 sierpnia 2022 r. terminu odwołania od decyzji w sprawie lokalizacji stacji bazowej telefonii komórkowej w dzielnicy Bartodzieje. Temat ten przed kilkoma dniami podniósł w mediach społecznościowych miejski radny Rafał Dębski.

- Informacja opublikowana 30 lipca w radomszczańskich serwisach, że 1 sierpnia 2022 r. upływa termin przysługujący na wniesienie odwołania od decyzji Prezydenta Miasta Radomska z 15 lipca 2022 r. o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej budowie stacji bazowej telefonii komórkowej przy ul. Narutowicza (na działce nr 134 obr. 47) jest błędna. Termin na wniesienie odwołania biegnie od 18 lipca 2022 r., natomiast upłynie 16 sierpnia 2022 r. – informują urzędnicy.

- Informujemy ponadto, iż w latach 2017-2022 Prezydent Miasta Radomska pięciokrotnie sprzeciwiał się ustaleniu lokalizacji planowanej przez inwestora przy ul. Narutowicza stacji bazowej telefonii komórkowej. O szczegółowe informacje w tej sprawie można zgłosić się do Wydziału Rozwoju Miasta. Niezależnie od powyższego zachęcamy mieszkańców do bieżącego śledzenia informacji o wydawanych rozstrzygnięciach na naszej stronie internetowej radomsko.pl w zakładce: Komunikaty i Ogłoszenia oraz w Biuletynie Informacji Publicznej – czytamy w komunikacie radomszczańskiego magistratu.

Przypomnijmy. O tym, że 1 sierpnia upływa termin złożenia odwołania i że mieszkańcy mogli się o tym dowiedzieć jedynie z ogłoszeń zamieszczonych przez magistrat, poinformował na swoim facebooku miejski radny Rafał Dębski.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko nadajniki telefonia komórkowa stacja bazowa bartodzieje
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE