Urząd Miasta w Radomsku zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystąpi Felicjan Andrzejczak

Urząd Miasta w Radomsku zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystąpi Felicjan Andrzejczak Fot. UM Radomsko

Urząd Miasta w Radomsku zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 16-18 grudnia 2022 r. na ul. Reymonta.

Na jarmarku kupimy ozdoby i produkty tradycyjne na świąteczny stół. Usłyszymy kolędy, pastorałki, ale też legendarny przebój „Jolka, Jolka pamiętasz?” w oryginalnym wykonaniu Felicjana Andrzejczaka.

W dniach 16-18 grudnia będziemy mogli kupić dobre wędliny czy smaczne ciasta, spróbować świątecznych potraw i rozgrzać się grzańcem z beczki. Nie zabraknie ręcznie wykonanych ozdób na choinkę i stroików.

Oprócz stoisk komercyjnych swoją ofertę zaprezentują lokalne organizacje pozarządowe czy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu radomszczańskiego. Dla najmłodszych z pewnością atrakcją będzie karuzela wenecka, ale i starsi znajdą coś dla siebie w mini wesołym miasteczku. Świąteczny klimat dopełni żywa szopka i kolędowe karaoke. Na scenie zaprezentują się dzieci ze szkół podstawowych (m.in. zespół dziewcząt Musical Souls), seniorzy z chóru „Romantica” i Uniwersytetu III Wieku „Wiem Więcej” oraz zespół ludowy „Kraszewianki”.

W sobotę koncert Felicjana Andrzejczaka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Oprócz utworów świątecznych wykona swoje największe przeboje, m.in. „Czas Ołowiu”, „Noc Komety” czy „Jolka, Jolka pamiętasz?”. Właśnie minęło 40 lat od nagrania tego wielkiego przeboju z Budką Suflera.

Wszystkie atrakcje na deptaku przy ulicy Reymonta oraz terenach przylegających do nowego parkingu zaplanowano w godz. 10.00-20.00.

Więcej o:
radomsko jarmark bożonarodzeniowy felicjan andrzejczak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE