Urząd Miasta sprawdza, z jakich źródeł ciepła korzystają radomszczanie

Urząd Miasta sprawdza, z jakich źródeł ciepła korzystają radomszczanie Fot. pixabay.com

Chcąc optymalizować działania ekologiczne, Urząd Miasta w Radomsku przygotował ankietę dotyczącą źródeł ciepła wykorzystywanych w gospodarstwach domowych przez mieszkańców miasta.

Ankietę należy pobrać, wypełnić i przesłać na adres e-mail: rolnik@radomsko.pl lub wydrukować, wypełnić i dostarczyć do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Radomska. Ankietę można również przesłać pocztą tradycyjną (Urząd Miasta Radomska, 97-500 Radomsko, ul. Tysiąclecia 5).

Ankieta pomoże oszacować zapotrzebowanie dotyczące wymiany źródeł ciepła w Radomsku, a osoby ubiegające się o dofinansowanie, łatwiej je uzyskają.

Miasto Radomsko od lat realizuje programy proekologiczne, pozyskując fundusz zewnętrzne bądź finansując je z własnego budżetu, np. od 25 czerwca trwa nabór wniosków na dotacje do wymiany przydomowych źródeł ciepła. Na ten cel Miasto przeznaczyło pół miliona złotych. Dofinansowane w ten sposób inwestycje - modernizacje systemów grzewczych w budynkach i lokalach mieszkalnych, realizowanych przez osoby fizyczne – mają wpłynąć na ograniczanie niskiej emisji w naszym mieście.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko źródła ciepła ankieta

Załączniki

ankieta-zrodla-ciepla.doc

Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE