Upominek na ostatnią chwilę? Zobacz, co kupić, kiedy zupełnie zaskoczył Cię Dzień Ojca

Upominek na ostatnią chwilę? Zobacz, co kupić, kiedy zupełnie zaskoczył Cię Dzień Ojca

Zdarza się – można czasem zapomnieć nawet o najbardziej oczywistych datach, wystarczy nie zajrzeć na czas do kalendarza i „nieszczęście” gotowe, na szczęście są rozwiązania, które wyratują z opresji nawet najbardziej zapominalskich: to m.in. prezent na Dzień Ojca z dostawą do domu.

Załóżmy, że do Dnia Ojca – który, tak dla przypomnienia, ma miejsce 23 czerwca – zostało już niewiele czasu. Stacjonarne sklepy przepełnione są ludźmi, oprócz osób robiących zakupy jak co dzień, pełno jest także tych, którzy chcą kupić coś dla taty choćby na ostatnią chwilę. Niestety na półkach nie ma już nic ciekawego, zostały same oczywistości (i to takie, na widok których nie zawsze łatwo jest się uśmiechnąć).

W takim można by się poddać… na szczęście nie ma takiej konieczności. Można zamówić przez internet prezent na Dzień Ojca z dostawą do domu – zamówiony i opłacony odpowiednio wcześnie (np. do południa) zostanie dostarczony do adresata już w następnym dniu roboczym. Czyż to nie idealne wyjście dla zapominalskich?

Dobrze, ale jaki prezent wybrać w takiej sytuacji?

Możliwości jest wiele, na pewno jednak warto postawić na prezent personalizowany – oryginalny, efektowny, a do tego osobisty. To za sprawą możliwości umieszczenia na nim samodzielnie wybranych napisów, a w niektórych przypadkach także i zdjęć. To świetny sposób na to, aby zadedykować swój upominek, jak też nadać mu ciekawy charakter.

Chcesz wręczyć taki prezent dla taty, który będzie dla niego pamiątką?

A może wolisz podarować mu coś praktycznego, co na pewno mu się przyda?

I w jednym, i w drugim przypadku – a także w wielu innych – doskonale sprawdzają się prezenty personalizowane, a to dlatego, że swoje napisy umieścić można na niemal dowolnych przedmiotach, czego najlepiej dowodzą poniższe przykłady.

Skarbonka dla taty PREZENT NA DZIEŃ OJCA ZE ZDJĘCIEM to przykład łączący wszystkie wcześniej wymienione cechy w ramach jednego ponadczasowego upominku. Można z jego pomocą zbierać na dowolne cele – na wakacyjne wyjazdy, na codzienne przyjemności, nawet na czarną godzinę, gdyby kogoś przy okazji naszły nieco bardziej pesymistyczne nastroje.

Poduszka dla taty PODZIĘKOWANIE DLA TATY to rzecz, która może nie zapewni finansowej nomen omen poduszki na emeryturę, ale za to pozwoli bardzo dobrze się wyspać i wypocząć – czyż to nie jest równie ważne jak oszczędności? Tym bardziej że drzemkę można uciąć sobie w każdej chwili – i nie trzeba w tym celu wyczekiwać do upragnionego wieku emerytalnego!

Kartka dla taty KUPONY NA DZIEŃ OJCA to zaś nie tylko prezent, to również deklaracja! Humorystyczny upominek, a także wszystko to, co z nim związane, z pewnością przypadną do gustu każdemu tacie – zwłaszcza kiedy on będzie mógł spokojnie odpocząć sobie na kanapie (przyłożywszy głowę do personalizowanej poduszki), a w tym czasie mieszkanie „posprząta się samo”).

Po te i jeszcze więcej pomysłów na prezent na Dzień Ojca z dostawą do domu zajrzyj już dzisiaj na https://www.crazyshop.pl/prezenty-na-dzien-ojca,1541 – i pamiętaj, 23 czerwca coraz bliżej!

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE