Union Industries powiększa zakład

Union Industries powiększa zakład

Na tyłach istniejącego zakładu Union Industries trwa budowa. Powstaje druga linia produkcyjna. Na 6000m.kw. będzie produkowana włóknina do materiałów higienicznych.

Produkcja z nowej linii już w 2017 roku. Nowa inwestycja zwiększy zdolności produkcyjne istniejącego zakładu, zajmującego się produkcją włóknin do zastosowań higienicznych i medycznych. Odbiorcą produktów będą krajowi i międzynarodowi producenci wyrobów higienicznych (pieluszki dla dzieci i dorosłych, podpaski) i artykułów medycznych (serwety medyczne, opatrunki, jednorazowe podkłady sanitarne, kompresy, bandaże itp.).

W związku z rozbudową Union Industries zamierza ponieść wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 29,5 mln EUR w terminie do dnia 31 grudnia 2023 roku oraz zwiększyć dotychczasowe zatrudnienie kształtujące się na poziomie 40 osób poprzez zatrudnienie na terenie Strefy co najmniej 20 nowych pracowników w terminie do dnia 31 grudnia 2019 roku i utrzymać zatrudnienie na łącznym poziomie co najmniej 60 pracowników przez okres 5 lat.

info: Strefa Radomsko

Więcej o:
strefa inwestycyjna radomsko strefa firma łsse radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE