Ulica Wyszyńskiego już bez utrudnień

Ulica Wyszyńskiego już bez utrudnień Fot. Starostwo Powiatowe

Zakończył się remont ulicy Wyszyńskiego w Radomsku. Jezdnia jest już przejezdna w obu kierunkach bez utrudnień.

Prace przy modernizacji najbardziej zniszczonego odcinka ulicy Wyszyńskiego, będącej jedną z ważniejszych arterii komunikacyjnych Radomska trwały zaledwie tydzień (a nie jak planowano – dwa tygodnie). Drogowcy, mając na uwadze korki tworzące się w centrum miasta dołożyli starań, by jak najszybciej wykonać prace.

W ramach inwestycji, sfrezowana została stara nawierzchnia ulicy, następnie uzupełniono nierówności oraz położono nową nawierzchnię bitumiczną na ok. 770-metrowym odcinku od Starego Cmentarza do skrzyżowania z ul. Jagiellońską.

Koszt całości prac wyniósł nieco ponad 275 000 zł. Dużą część kosztów modernizacji zgodził się pokryć samorząd miasta Radomska, który przeznaczył na ten cel kwotę 250 000 zł.

Ulica jest już dopuszczona do ruchu. Jednak w najbliższych dniach trzeba się będzie liczyć z niewielkimi utrudnieniami spowodowanymi koniecznością namalowania na jezdni oznakowania poziomego.

Więcej o:
ulica wyszyńskiego remont radomsko radomsko ulica prymasa wyszyńskiego remont wyszyńskiego radomsko radomsko jagiellońska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE