Ul. Mickiewicza połatana

W sobotę 27 sierpnia drogowcy pojawili się na ul. Mickiewicza w Radomsku i położyli nową warstwę asfaltu na sporej części jednego pasa. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że... ››

W sobotę 27 sierpnia drogowcy pojawili się na ul. Mickiewicza w Radomsku i położyli nową warstwę asfaltu na sporej części jednego pasa. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ulica ta została gruntownie wyremontowana w listopadzie zeszłego roku.

 

Z informacją o remoncie zadzwonił do nas nasz czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji):

- Denerwuje mnie, gdy najpierw się na coś wydaje pieniądze, a potem się to poprawia. Kto to wymyślił, żeby remontować drogę zimą? Teraz przyszły upały i trzeba poprawiać! - mówił nasz czytelnik.

 

Ulica Mickiewicza jest drogą krajową i podlega Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Do GDDKiA zwróciliśmy się więc z pytaniem o zasadność remontu.

 

- Firma wykonawcza podczas kładzenia nawierzchni na ul. Mickiewicza pod koniec 2010 r. popełniła błędy. Nawierzchnia została ostatnio poprawiona w ramach napraw gwarancyjnych. Rejon w Radomsku nie poniósł żadnych kosztów ponownego remontu ul. Mickiewicza - mówi Jacek Szkup, kierownik rejonu Radomsko GDDKiA.

Więcej o:
mickiewicza remont
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE