UKS Watra piąta w Polsce - Radomsko24.pl

UKS Watra piąta w Polsce

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Watra Gidle zajęły V miejsce w Polsce w finale krajowego turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka.

Finał konkursu rozgrywany był w dniach 3-5 lipca na obiektach Centrum Sportu w Opolu Uczestniczki UKS Watra na 7 meczy odniosły 4 zwycięstwa, 2 razy zremisowały i raz przegrały. Ostatecznie zajęły V miejsce na 13 startujących w zawodach zespołów.

Skład UKS WATRA: Oliwia Machnik, Aleksandra Więckowska, Justyna Ślęzak, Kinga Kucharska, Agata Łęgowik, Julia Zatoń, Klaudia Wośko,  Barbara Kuśmierz, Julia Ciupa.