UKS RAP Radomsko z pierwszym brązowym medalem

Zawodnicy UKS RAP Radomsko z rocznika 2004 zajęli 3. miejsce w Halowych Mistrzostwach Okręgu Piotrkowskiego, które odbyły się w niedzielę 26 października.

Turniej organizowany był przez OZPN w Piotrkowie Trybunalskim i był jednocześnie eliminacjami do Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Wzięło w nim udział 8 zespołów, a mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym".

Zawodnicy UKS RAP Radomsko rywalizację ukończyli na 3 miejscu, zdobywając tym samym pierwszy medal dla UKS RAP Radomsko.

Indywidualnym wyróżnieniem może poszczycić się Aleksander Kołodziejczyk, który wybrany został przez organizatorów MVP turnieju, czyli najlepszym piłkarzem wśród wszystkich zawodników.

- Niestety, tylko dwa najlepsze zespoły awansują dalej. Zostaje tylko cieszyć się z miejsca na podium i wyróżnienia dla Alka.Zabrakło niewiele by zakfalifikować się do finalu wojewódzkiego. Brawa dla wszystkich chłopców za zaangażowanie w każdym meczu. - mówi Marek Kozak z UKS RAP Radomsko.