Ukradł hulajnogę elektryczną

Ukradł hulajnogę elektryczną

W środę 8 lipca 2020 r. po godz. 22.00 dyżurny policji został powiadomiony, że na terenie Radomska została skradziona miejska hulajnoga elektryczna. Policjanci zostali poinformowani przez pokrzywdzonego, że może ona znajdować się na jednej z ulic w Radomsku, gdyż posiada nadajnik gps, który wskazuje przybliżone miejsce jej położenia.

- Policjanci wspólnie z pokrzywdzonym wytypowali blok mieszkalny. Hulajnoga posiada alarm dźwiękowy i świetlny. Po zdalnym włączeniu systemu alarmowego funkcjonariusze usłyszeli i zauważyli sygnały dochodzące z konkretnego mieszkania. W mieszkaniu oprócz hulajnogi zastali również 40-letniego sprawcę jej kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszy zarzut kradzieży. Wartość skradzionego mienia wyceniono na ponad 2 tys. złotych – mówi Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Okazało się, że 40-latek wracając z pracy zabrał zaparkowaną na terenie Radomska hulajnogę i „pod pachą” zaniósł ją do swojego mieszkania. Tłumaczył, że chciał nią dojeżdżać do pracy.

Więcej o:
radomsko policja radomsko hulajnoga kradzież
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE