Uczniowie „Elektryka” i I LO w Radomsku w międzynarodowym projekcie. Będzie film i integracja. Ale najpierw wizyta w redakcji Radomsko24.pl

Uczniowie „Elektryka” i I LO w Radomsku w międzynarodowym projekcie. Będzie film i integracja. Ale najpierw wizyta w redakcji Radomsko24.pl

Uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Eletronicznych oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku biorą udział w polsko-ukraińskim projekcie. Jednym z jego elementów jest przygotowanie przez młodzież filmu prezentującego swoje miasto oraz kraj. Jak nagrać taki film? Tego młodzież mogła się dowiedzieć podczas wizyty w redakcji portalu Radomsko24.pl.

Ten projekt to dla uczniów wyjątkowe doświadczenie. Będą mogli nie tylko integrować się z partnerami z ukraińskiego miasta Równe, ale także sprawdzić się jako twórcy filmowi.

Uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych oraz I Liceum Ogólnokształcącego przygotują film, w którym zaprezentują Radomsko oraz inne polskie miasta. Przedstawią ich historię oraz teraźniejszość. Podobny film – o swoim mieście i kraju, przygotują również partnerzy z Ukrainy.

Jak przygotować materiał wideo, dobrać odpowiednie kadry oraz nagrać tzw. „setki” z rozmówcami? Tego uczniowie z radomszczańskich szkół, biorących udział w projekcie, mogli się dowiedzieć podczas wizyty w redakcji portalu Radomsko24.pl.

Efekt ich pracy oczywiście zaprezentujemy.

Więcej o:
radomsko i lo radomsko zsee radomsko projekt ukraina projekt
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE