Radomsko, Łódzkie 13.0o Sobota, 21 Września 2019

Uczennica ZSE w Radomsku mistrzynią hotelarstwa

Miasto
Tomasz Kolmasiak

Po raz czwarty radomszczański Ekonomik znalazł się na podium Regionalnego Konkursu Wiedzy o Hotelarstwie organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im.Władysława Grabskiego w Łodzi we współpracy z łódzkim hotelem DoubleTree by Hilton.

Poczynania uczniów oceniało jury w składzie: Kamila Niewiadomska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich w Łodzi, Tomasz Pietrzak z Vienna House Andel’s Łódź, Ewa Jaskólska-Kajak z PURO Łódź oraz Paweł Killman z DoubleTree by Hilton Łódź. I miejsce i tytuł Najlepszego ucznia – mistrza hotelarstwa w regionie łódzkim 2019 roku otrzymała uczennica klasy III – Angelika Dziegieć.

Konkurs miał na celu rozwijanie wśród młodzieży kształcącej się w zawodzie technik hotelarstwa pasji zawodowych, a także integrację środowiska hotelarskiego i wzbogacanie form pracy z najzdolniejszymi uczniami. Zadaniem konkursu było uaktywnienie i rozwijanie zainteresowań branżowych uczniów, zaznajomienie z sytuacjami stresującymi związanymi z realną, codzienną obsługą gości hotelowych oraz aktywna rywalizacja uczniów z rożnych szkół. Uczniów przygotowała Magdalena Amrozik – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

komentarze