Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Turniej Tenisa o Puchar Prezydenta Miasta Radomska - Radomsko24.pl

Turniej Tenisa o Puchar Prezydenta Miasta Radomska

Mimo przerw z powodu niesprzyjającej pogody VII Turniej Tenisa o Puchar Prezydenta Miasta Radomska udało się rozegrać. Odbył się on na początku maja na kortach tenisowych MOSIR.O tym, że... ››

O tym, że rozgrywki te cieszą się dużą popularnością wśród grających może świadczyć fakt, że wśród 24 zawodników nie brakowało uczestników spoza naszego miasta. Szkoda tylko, że turniej nie jest jeszcze popularny wśród kibiców. Mecz finałowy oglądało zaledwie kilku widzów.

Turniej wygrał  Zbigniew Popieluch z Radomia, który w finale pokonał 6-0 6-1 Dariusza Chmielewskiego z Radomska. W pojedynku deblowym para Grzegorz Piwnik i Arkadiusz Wojtala pokonała 6-0 6-2 parę Dariusz Chmielewski, Mariusz Ciupiński. Najbliższe turnieje tenisowe zostaną rozegrane w dniach:

22-23 maja  o Puchar Prezesa firmy Rad-Bud
12-13 czerwca o Puchar Dyrektora MOSiR