Turniej Jednego Wiersza w Miejskim Domu Kultury

Miejski Dom Kultury serdecznie zachęca wszystkich początkujących poetów do wzięcia udziału w Turnieju Jednego Wiersza, który odbędzie się 21 marca o godzinie 16.00.

Miejski Dom Kultury serdecznie zachęca wszystkich początkujących poetów do wzięcia udziału w Turnieju Jednego Wiersza, który odbędzie się 21 marca o godzinie 16.00 w MDK.


Turniej ma na celu zachęcenie do czytania i pisania wierszy, popularyzację poetyckiego dorobku oraz uwrażliwianie na walory języka polskiego.

 

W Turnieju może wziąć udział każdy, kto ukończył 15 lat. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 19 marca dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury do Działu Upowszechniania Filmu i Organizacji Imprez jednego wiersza własnego autorstwa w 4 egzemplarzach o dowolnej tematyce. Utwór nie może być nigdzie wcześniej opublikowany ani nagradzany w innych konkursach, musi być też napisany na komputerze lub maszynie do pisania. Tekst powinien być opisany imieniem i nazwiskiem, należy też podać wiek, adres e-mail i numer telefonu.

 

Uczestnicy muszą zaprezentowac publicznie swój utwór podczas Turnieju. Zwycięzca otrzyma dyplom i nagrodę finansową ufundowaną przez sponsorów. Ponadto nagrodzony wiersz zostanie opublikowany na stronie Miejskiego Domu Kultury i na fanpage'u w serwisie Facebook.

Więcej o:
miejski dom kultury turniej jednego wiersza poezja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE