Trzy ciężarówki zderzyły się koło Radomska

Trzy ciężarówki zderzyły się koło Radomska

15 stycznia w środę o godzinie 9.50 na remontowanym odcinku drogi krajowej DK1, na wysokości miejscowości Stobiecko Szlacheckie, doszło do kolizji 3 pojazdów ciężarowych.

Zdarzenie miało miejsce na prawym pasie w kierunku na Częstochowę. Jak ustalili policjanci na miejscu kolizji 30-letni obywatel Turcji jadąc samochodem ciężarowym Iveco z naczepą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu ciężarowego Volvo z naczepą, kierowanego przez 40-letniego mieszkańca powiatu makowskiego uderzając w jego tył. Ten następnie uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu ciężarowego Renault z naczepą kierowanego przez 32-letniego mieszkańca woj. łódzkiego.

W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległy pojazdy. Kierujący Ivecko doznał obrażeń w postaci urazu ręki. Ruch w kierunku Częstochowy odbywa się lewym pasem ruchu. Kierowca Iveco za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

#Wypadek na #DK1 na trasie #Łódź - #Częstochowa w m. Wierzbica. Występują #utrudnienia w ruchu w obu kierunkach. #łódzkie

— NaviExpert (@NaviExpert) January 15, 2020
Więcej o:
komenda powiatowa policji w radomsku radomsko kara kolizja drogowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE