Trzeci etap budowy „Glinianek” w Radomsku. Żadna oferta nie mieści się w budżecie

Trzeci etap budowy „Glinianek” w Radomsku. Żadna oferta nie mieści się w budżecie Fot. UM Radomsko

We wtorek, 11 października 2022 r. minął termin składania ofert w przetargu na realizację trzeciego etapu budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Glinianki” w Radomsku. Wszystkie oferty, które wpłynęły, przekraczają kwotę, jaką radomszczański magistrat zamierza przeznaczyć na to zadanie.

Do przetargu przystąpiło 6 firm. Żadna ze złożonych ofert nie mieści się w zakładanym przez Urząd Miasta budżecie.

Najtańsza oferta opiewa na 11 715 200,00 zł brutto (została złożona przed modyfikacją Specyfikacji Warunków Zamówienia), natomiast najdroższa na 17 347 809,57 zł brutto. Tymczasem w miejskim budżecie na realizację trzeciego etapu inwestycji zarezerwowane jest 7 300 000,00 zł brutto.

Obecnie trwa analizowanie ofert.

Przypomnijmy. W ramach realizacji trzeciego etapu inwestycji przewidziano m.in. budowę instalacji elektrycznej wraz z towarzyszącą infrastrukturą, budowę przyłączy wodociągowych, budowę zespołu boisk: boiska do gry w piłkę nożną, boiska wielofunkcyjnego do gry w piłkę ręczną (siatkówka, tenis), boiska wielofunkcyjnego do gry w koszykówkę, zakup i montaż elementów małej architektury: plac do gier, strefa chilloutu, strefa street - workout, strefa minigolfa, sensoryczny plac zabaw, strefa rekreacji rowerowej, strefa toru trialowego, ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery.

Zobacz też: Jak postępują prace przy tworzeniu przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej „Glinianki”?

Więcej o:
radomsko glinianki glinianki radomsko inwestycja przetarg oferty
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE