Trzech poszukiwanych listem gończym w rękach kryminalnych z Bełchatowa

Trzech poszukiwanych listem gończym w rękach kryminalnych z Bełchatowa Fot. KPP Bełchatów

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Bełchatowie zatrzymali trzy osoby poszukiwane listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Bełchatowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyźni w wieku 50 i 44 lat nie posiadali adresu zameldowania. Natomiast 36-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ich zatrzymanie było poprzedzone szeregiem policyjnych ustaleń.

Kryminalni z bełchatowskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listem gończym przez Sąd Rejonowy w Bełchatowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Są to mężczyźni w wieku 50, 44 i 36 lat. Ich zatrzymanie było poprzedzone szeregiem działań poszukiwawczych.

- Policjanci ustalając ich miejsca pobytu docierali do różnych osób i miejsc. Rozpytywali mieszkańców, prowadzili obserwacje. Policyjna praca i dociekliwość przyniosły efekt. 27 maja 2020 roku poszukiwani mężczyźni zostali namierzeni. Wszyscy zostali zatrzymani kiedy niczego się nie spodziewając przebywali w zajmowanych przez siebie mieszkaniach na terenie powiatu bełchatowskiego – wyjaśnia Iwona Kaszewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Mężczyźni w wieku 44 i 36 lat najbliższy czas spędzą za kratami odbywając karę pozbawienia wolności. Natomiast 50-latek po zatrzymaniu został zwolniony z uwagi na dokonanie wpłaty grzywny.

Więcej o:
bełchatów policja poszukiwani listem gończym zatrzymanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE