Trwa V Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości

Trwa V Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości Fot. Wojciech Bojdo/ UM Radomsko

Rozpoczęło się V Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości. Wydarzenie organizowane jest przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Radomsku. Przyświeca mu hasło „Gospodarka w przyszłości, przyszłość w gospodarce”.

Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości to największe tego typu wydarzenie, organizowane w Radomsku. Jest to okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zdobycia cennych informacji na temat przyszłości gospodarki i wyzwań stojących przed przedsiębiorcami.

W forum biorą udział lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele firm m.in. z sektora bankowego a także uczniowie radomszczańskich szkół średnich. Obecni są również samorządowcy, nie tylko z terenu Radomska i powiatu radomszczańskiego. Gościem wydarzenia jest także Krzysztof Ciecióra – wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi.

V Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości to przede wszystkim wykłady i panele dyskusyjne, poświęcone gospodarce. Wydarzeniu towarzyszą spotkania autorskie oraz Forum Młodych, w ramach którego organizowane są m.in. warsztaty fotograficzne.

Jeszcze przed rozpoczęciem panelów dyskusyjnych wręczone zostały nagrody dla lokalnie wyróżniających się firm. Odznaki Honorowe za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP odebrali z rąk wiceministra Krzysztofa Ciecióry przedstawiciele firm: Agro-Masz Agriculture, Fameg, Kobud, Firmy Zaopatrzenia Korner i SKB LDR.

Statuetkę za stworzenie wyjątkowego miejsca spotkań na mapie Radomska wręczono Milenie Niteckiej, właścicielce Restauracji Las. Nagrodę za odwagę, konsekwencję i wyobraźnie w biznesie otrzymała Małgorzata Magier. Statuetkę za rewitalizację XIX-wiecznego budynku dawnej fabryki wyrobów metalowych otrzymał Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik, a nagrodę za realizację instalacji przemysłowych z tworzyw sztucznych odebrał przedstawiciel Plast Instal SKB.

Dyplom za zaangażowanie w rozwój lokalnej przedsiębiorczości otrzymali: Kancelaria Bąbol, Bzowski, Klimek - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów, Met-Prim i Gama Metal.

Patronat nad V Radomszczańskim Forum Przedsiębiorczości objął portal Radomsko24.pl

Więcej o:
radomsko radomszczańskie forum przedsiębiorczości riph
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE