Tragiczny wypadek pod Bełchatowem

Tragiczny wypadek pod Bełchatowem Fot. KPP w Bełchatowie

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku na DW-483 w miejscowości Kolonia Chabielice, na terenie gminy Szczerców. W wyniku uderzenia w przydrożne drzewo śmierć na miejscu poniósł 22-letni kierowca seata leona.

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia 2022 roku około 2.30 w nocy na drodze wojewódzkiej nr 483 w miejscowości Kolonia Chabielice w gminie Szczerców.

- Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Seat Leon, 22-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo. O wypadku poinformowali przypadkowi świadkowie, którzy przejeżdżając zauważyli auto rozbite na drzewie. Natychmiast powiadomili oni służby ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do bełchatowskiego szpitala - informuje nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Niestety pomimo wysiłków lekarzy kierowca seata zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku drogowego oraz pojazdu, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Samochód został zabezpieczony do dalszych czynności. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają bełchatowscy policjanci.

Więcej o:
wypadek policja wypadek chabielice chabielice
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE