Tragedia na ul. Pajdaka w Radomsku: na wyniki sekcji zwłok trzeba poczekać

Tragedia na ul. Pajdaka w Radomsku: na wyniki sekcji zwłok trzeba poczekać

Zgodnie z zapowiedziami radomszczańskiej prokuratury, w środę 8 września 2021 r. została przeprowadzona sekcja zwłok 36-letniej kobiety oraz jej nowo narodzonego dziecka. Ich ciała zostały odnalezione w poniedziałek (6 września) w mieszkaniu, w bloku przy ul. Pajdaka w Radomsku.

Sekcja zwłok została przeprowadzona w środę, 8 września. Jak poinformował portal Radomsko24.pl Jacek Bocianowski – pełniący funkcję Prokuratora Rejonowego w Radomsku, z uwagi na złożony charakter sprawy, na wyniki sekcji trzeba będzie poczekać 2 – 3 tygodnie.

Czytaj też: To była spokojna rodzina – mówią mieszkańcy ul. Pajdaka w Radomsku

Przypomnijmy. Policja oraz Prokuratura Rejonowa w Radomsku prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci kobiety oraz jej nowo narodzonego dziecka. Ich ciała zostały odnalezione w poniedziałek, 6 września 2021 r. w mieszkaniu w bloku przy ul. Pajdaka w Radomsku. Ujawnił je mąż zmarłej kobiety.

- Dokonano zabezpieczenia śladów ujawnionych na miejscu zdarzenia oraz samych zwłok na potrzeby sądowo-lekarskiej sekcji. Zostanie ona przeprowadzona przez biegłego sądowego najprawdopodobniej jutro (8 września - dop. aut). Czynności śledcze w niezbędnym zakresie są kontynuowane. Na chwilę obecną nie jest znana przyczyna zgonu kobiety ani noworodka. Zarówno kobieta, jak i noworodek nie posiadali zewnętrznych, widocznych śladów obrażeń – powiedział 7 września portalowi Radomsko24.pl, Gerard Staszczyk – zastępca Prokuratora Rejonowego w Radomsku.

Z uwagi na dobro śledztwa prokuratura oraz policja nie udzielają więcej informacji. 

Więcej o:
radomsko ulica pajdaka radomsko zwłoki ulica pajdaka martwa kobieta i dziecko pajdaka prokuratura radomsko sekcja zwłok
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE