TOP 5 zabiegów kosmetycznych na twarz dla kobiet

TOP 5 zabiegów kosmetycznych na twarz dla kobiet

Nie ma wątpliwości, że każda kobieta marzy o pięknym, a przede wszystkim młodym i zdrowym wyglądzie. Niestety wraz z upływem czasu, skóra starzeje się. Na szczęście rozwój medycyny estetycznej sprawił, że czas można zatrzymać. Przedstawiamy najlepsze zabiegi kosmetyczne na twarz dla kobiet.

TOP 5 zabiegów na twarz według KobiecyStyl.pl

1. Mezoterapia igłowa

Jednym z najpopularniejszych zabiegów na twarz jest mezoterapia igłowa. Zabieg ten cieszy się popularnością m.in. ze względu na małoinwazyjność. Podczas zabiegu wykonywane są drobne iniekcje na twarzy. Podskórnie albo śródskórnie wstrzykuje się substancje lecznicze np. koktajl kwasu hialuronowego, osocze bogatopłytkowe.
Dzięki temu dostarczone są do skóry substancje lecznicze.. Efekty widoczne są już po kilku dniach. Skóra twarzy jest nawilżona, staje się jędrna, wygładza drobne zmarszczki oraz niweluje sińce pod oczami.

2. Nici liftingujące

Nici liftingujące cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. To doskonała alternatywa dla operacji chirurgicznej, która daje naprawdę świetne efekty. Nici wykonane są z substancji, która rozpuszcza się w naszym ciele i nie powoduje to żadnych skutków ubocznych.

Nici używane są m.in. do uniesienia fałdów skóry, modelowania rysów twarzy. W efekcie poprawia się owal twarzy, zniweluje się chomiki, a także podnosi brwi. Co więcej, nici używane ą nie tylko w zabiegach twarzy, ale również w celu ujędrnienia i modelowania ciała. Atutem zabiegu jest brak długiej rekonwalescencji.

3. Lifting wampirzy

Osocze bogatopłytowe, nazywane pocznie "Liftingiem Wampirzym" w błyskawicznym tempie zdobyło popularność. A to wszystko za sprawą celebrytek, Wampirzy lifting to zabieg, którego celem jest zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, a także stymulowanie jej odnowy.

Jego wyjątkowość polega na wykorzystaniu krwi pacjenta. Krew zostaje odwirowana w specjalnym urządzeniu. Dzięki temu uzyskuje się osocze o wysokim stężeniu płytek krwi. Następnie otrzymany odżywczy dla skóry koktajl, podaje się pod skórę za pomocą zastrzyków.

4. Kwas hialuronowy

Najczęściej stosuje się do powiększania oraz modelowania ust. jednakże substancja ta, wykorzystywana jest również w wielu innych zabiegach. Stosuje się go do poprawy owalu twarzy, spłaszczenia bruzd i zmarszczek. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Natomiast substancję wprowadza się w skórę poprzez iniekcje. Efekty widoczne są natychmiast. A utrzymują się od kilku miesięcy do nawet 2 lat.

5. Frakcyjny Laser Ablacyjny CO2

Frakcyjny Laser Ablacyjny CO2 to bez wątpienia topowy zabieg, który pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry. Nie tylko gwarantuje odmłodzenie, ale również wygładza zmarszczki i pomaga pozbyć się blizn. Zabieg ten polega na podgrzewaniu i uszkadzaniu w kontrolowany sposób tkanki skóry. W trakcie zabiegu wykonuje się mikroskopijne dziurki, które wymuszają wzmożoną produkuję kolagenu, odpowiedzialnego za regenerację. W efekcie skóra odnawia się, nabiera jędrności oraz elastyczności.

Pomocy merytorycznej przy tworzeniu artykułu udzielił nam portal dla kobiet KobiecyStyl.pl.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE