TOP 10 artykułów w 2023 roku na portalu Radomsko24.pl

TOP 10 artykułów w 2023 roku na portalu Radomsko24.pl

W 2023 roku na portalu Radomsko24.pl opublikowaliśmy setki tekstów. Oto nasz TOP 10 artykułów w 2023 roku, które cieszyły się największą liczbą odsłon na podstawie statystyk Google.

Na 1. miejscu w naszym zestawieniu znalazł się artykuł z marca: Uwaga! W Radomsku dzieci są zachęcane do wejścia do samochodu nieznanych osób. Została powiadomiona policja. Na 2. miejscu uplasował się artykuł z sierpnia informujący o śmierci policjantki: Nie żyje policjantka Jolanta Włodarczyk. Podium (3. pozycja) uzupełnił lipcowy news: Policjant po służbie spał w aucie. Był nietrzeźwy?.

4. miejsce przypadło informacji ze stycznia: Osiem par otrzymało „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Tuż za nim, bo 5. miejsce zajął (listopad) artykuł: Krzysztof Ciecióra złożył rezygnację. Nie jest już wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na miejscu 6. znalazł się artykuł lutego: Zmarła Iwona Wajand. Oczko niżej 7. miejsce zajął artykuł: Tłumy na otwarciu KFC w Radomsku (sierpień). 8. miejsce to listopadowy artykuł: Galeria Radomsko będzie większa. Najemcami znane marki.

9. i 10. miejsce zajęły nasze artykuły opisujące tragiczne wypadki (marzec i styczeń): Śmiertelny wypadek w Dobryszycach. Nie żyje 73-letni kierowca i Śmiertelny wypadek nieopodal miejscowości Bobry. Samochód uderzył w drzewo.

Z kolei na naszym kanale na YouTube najwięcej wyświetleń (do tej pory ponad 36 tys.) zyskał film pokazujący skutki porannej ulewy nad Radomskiem z 23 czerwca 2023 roku.

Dziękujemy, że byliście z nami. Życzymy jeszcze lepszego 2024 roku!

Więcej o:
radomsko24 top 10
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE