Tomasz Mazur: Tęsknię za szkołą i normalnym prowadzeniem zajęć

Tomasz Mazur: Tęsknię za szkołą i normalnym prowadzeniem zajęć Fot. arch. prytwatne

Tomasz Mazur, nauczyciel w I LO im. Feliksa Fabianiego w Radomsku. został laureatem konkursu zorganizowanego przez Narodowy Instytut Dziedzictwa na opracowanie projektu materiałów edukacyjnych dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych w zakresie dziedzictwa kulturowego. Praca radomszczańskiego pedagoga nosi tytuł „Siedem życzeń Lajkonika. Bogactwo kulturowe Polski”.

Na konkurs wpłynęło 217 prac, które jak zapewniają organizatorzy, prezentowały wysoki poziom merytoryczny. Jury przyznało 10 nagród głównych (nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł) oraz 10 wyróżnień (nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł).

- W tym konkursie skupiłem się na pracy z uczniem w sposób zdalny. Skupiłem się na kilku aplikacjach, które można wykorzystać. To jest w pewnym sensie wirtualna tablica, na której uczeń może pracować - opowiada Tomasz Mazur

- Pandemia wywróciła wszystko do góry nogami. Osobiście brakuje mi już nawet problemów wychowawczych, które w normalnej sytuacji się zdarzają - mówi Tomasz Mazur, gość programu „Staszczyk niezależnie”.

Cała rozmowa z Tomaszem Mazurem, w środę 23 grudnia o godz. 19.45.

Więcej o:
irek staszczyk ireneusz staszczyk tomasz mazur
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE