To już pewne. Ruszy remont sali widowiskowej MDK w Radomsku. Umowa została podpisana

To już pewne. Ruszy remont sali widowiskowej MDK w Radomsku. Umowa została podpisana Fot. UM Radomsko/W. Bojdo

W piątek, 15 lipca 2022 r. została podpisana umowa z radomszczańską firmą „Wiktor”, która zrealizuje remont sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Wykonawca został wyłoniony w przetargu. Złożył najkorzystniejszą ofertę, opiewającą na kwotę 3 mln 155 tys. złotych brutto.

Przypomnijmy. Był to już czwarty przetarg na wyłonienie wykonawcy modernizacji sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Dwa z nich zostały unieważnione z powodu braku ofert. Jeden przetarg został rozstrzygnięty, jednak tuż przed podpisaniem umowy, wykonawca wycofał się. Na czwarty przetarg wpłynęły trzy oferty.

Remont sali widowiskowej MDK obejmuje m.in. prace budowlane związane z modernizacją i przebudową wewnętrzną sali kinowej wraz z zespołem pomieszczeń - w tym wymianę foteli oraz modernizację instalacji wentylacyjnej i ogrzewania, prace instalacyjne związane z oświetleniem sali i scenicznym, prace instalacyjne związane z akustyką i projekcją kinową, dostawę i montaż nowego oświetlenia przeszkodowego, prace instalacyjne branży sanitarnej, dostawę i montaż trawersu oświetleniowego wraz z parkiem oświetleniowym LED oraz zakup urządzeń do przesyłu streamingowego.

Wykonawca na realizację prac będzie miał 5 miesięcy.

Czytaj też: Kino „Pasja” MDK w Radomsku zamknięte! Z powodu remontu sali

Więcej o:
radomsko mdk radomsko remont sali widowiskowej przetarg inwestycja umowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE